De beste fitness vrouwen en mannen van Nederland

Dit zijn de beste allround fitness atleten van Nederland. De nummers 1 van de ranglijst mogen zich één jaar lang ‘Fitste van Nederland’ noemen.

Fitste vrouwen van Nederland 2021

In de onderstaande tabel staan de top-10 beste allround fitness vrouwen van Nederland.

#Naam atleetCrossFit BoxPuntenaantalWereldranking
1Nienke van Overveld (view)CrossFit Surbiton1460113
2Linda KeesmanCrossFit Vondelgym2563242
3Belinda BekkerCrossFit Bink 363163307
4Noortje BleekerCrossFit Westenwind5746637
5Roos van SonsbeekCrossFit Westenwind8047960
6Eefke DregaCrossFit Castellum83391007
7Lisa GrovensteinCrossFit Westenwind96831234
8Helen Koomen119311578
9Milou JaspersCrossFit Westenwind125551699
10Rebekka Hoek129381783

Nienke van Overveld is de ‘Fitste Vrouw van Nederland’ van 2021.

Fitste mannen van Nederland 2021

In de onderstaande tabel staan de top-10 beste allround fitness mannen van Nederland.

#Naam atleetCrossFit BoxPuntenaantalWereldranking
1Johanus Bakhuis (view)CrossFit 0407407653
2Jeremy ReijndersCrossFit Surbiton9789933
3Bjärne ten WoldeCrossFit Gymert9919952
4Zachary van DorpCrossFit Punt Uit127471313
5Elwin ter AvestCrossFit Twente145131568
6Cornelis SimonsCrossFit MSKSAV190942248
7Ruben RebelCrossFit Vondelgym195602331
8Kay ZiesemerCrossFit Purmerend213242588
9Lynell KoolmanCrossFit Castellum214802612
10Jesse van der ZwetCA CrossFit216432627

Johanus Bakhuis is de ‘Fitste Man van Nederland’ van 2021.

Andere categorieën:

Teens 14-15, Teens 16-17, Senioren 35-39, Senioren 40-44, Senioren 45-49, Senioren 50-54, Senioren 55-59, Senioren 60-64, Senioren 65+.

Rankings gebaseerd op CrossFit Games® Open 2021

De rankings zijn gebaseerd op de resultaten van de CrossFit Games® Open 2021. Via de CrossFit Games® Open kun je je kwalificeren voor de CrossFit Games®. De CrossFit Games® is het grootste en meest prestigieuze crosstraining evenement ter wereld. De CrossFit Games® Open bestond uit 4 workouts die je moest afleggen in je eigen box. In totaal hebben meer dan 200.000 crosstraining atleten over de hele wereld meegedaan aan de CrossFit Games® Open in 2021.

Starten met crosstraining?

Heb je een open mindset en ben je bereid jezelf goed in het zweet te werken? Zo ja, ga dan op zoek naar een crosstraining box. Wie weet zien we jou over een tijdje terug op een wedstrijd.

Bekijk ook: